Živé hry – proč je vyzkoušet a kde si je zahrát

Živé hry představují ve světě online casin jedinečnou formu zábavy. Oproti klasickým hrám mají několik výhod, které si nyní přiblížíme. Navíc se dozvíte, kde si je můžete zahrát.

Co jsou živé hry?

Jiná otázka nemůžete hned na úvod ani zaznít. Při živých hrách nehrajete sami, ale společně s ostatními reálnými hráči proti virtuálnímu krupiérovi, průběh hry tak máte možnost ovlivnit přímo svým jednáním. Právě v tom tkví největší kouzlo živých her.

Tip → Hrajte živé hry ve Fortuna Casinu s bonusem 25 000 Kč

S ostatními hráči lze během hry chatovat a případně se nechat inspirovat jejich sázkami, díky čemuž se budete rychle cítit jako v opravdovém casinu. Další výhodou živých her je fakt, že při nich nemusíte řešit žádná omezení, ať už jde o dobu hraní či výši vkladu. Navíc se můžete přihlásit k více stolům a hrát tak více her najednou.

Kde si zahrát živé hry?

Živé hry najdete v nabídce online casina od Fortuny. V režimu multiplayer na vás čeká ruleta a také populární karetní hra blackjack. Hry jsou dostupné kdykoli a kdekoli i v mobilu.

Abyste mohli začít hrát živé hry ve Fortuna Casinu, je nutné splnit jedinou podmínku – založit si herní konto. Tento úkon se ovšem rychle promění v radost, když si uvědomíte, že Fortuna má pro každého nového hráče připraven uvítací balíček ve výši 25 000 Kč!