Začíná MS v basketbalu. Chcete si vsadit zdarma?

V sobotu 31.8. začíná MS v basketbalu. Šampionát, který se koná v Číně, vyvrcholí 15. září finálovým zápasem. Jak dopadne premiérová účast samostatné české basketbalové reprezentace na MS? Obhájí USA zlaté medaile?

Tip: Využijte nabídky od Tipsportu a získáte 150 Kč jen za registraci, které můžete použít a reálně sázet zdarma.

Přehled skupin

Skupina A:P obřeží slonoviny, Polsko, Venezuela, Čína / Peking

Skupina B: Rusko, Argentina, Korea, Nigérie / Wu-chan

Skupina C: Španělsko, Írán, Portoriko, Tunisko / Kuang-čou

Skupina D: Angola, Filipíny, Itálie, Srbsko / Fo-šan

Skupina E: Turecko, Česko, USA, Japonsko / Šanghaj

Skupina F: Řecko, Nový Zéland, Brazílie, Černá Hora / Nan-ťing

Skupina G: Dominikánská republika, Německo, Francie, Jordánsko / Šen-čen

Skupina H: Kanada, Senegal, Litva, Austrálie / Tung-kuan

Program zápasů

31. srpna

Skupina A / Peking
10:00 Polsko – Venezuela
14:00 Pobřeží slonoviny – Čína

Skupina B / Fo-šan
10:30 Rusko – Nigérie
14:30 Argentina – Jižní Korea

Skupina C / Kuang-čou
10:30 Írán – Portoriko
14:30 Španělsko – Tunisko

Skupina D / Wu-chan)
09:30 Angola – Srbsko
13.30 Filipíny – Itálie


1. září


Skupina E
/ Šanghaj
10:30 Turecko – Japonsko
14:30 Česko – USA

Skupina F / Nan-ťing
10:00 Nový Zéland – Brazílie
14:00 Řecko – Černá Hora

Skupina G / Šen-čen
10:30 Dominikánská republika – Jordánsko
14:30 Francie – Německo

Skupina H / Tung-kuan
09:30 Kanada – Austrálie
10:30 Senegal – Litva


2. září


Skupina A
/ Peking
10:00 Venezuela – Pobřeží slonoviny
14:00 Čína – Polsko

Skupina B / Fo-šan
10:30 Nigérie – Argentina
14:30 Jižní Korea – Rusko

Skupina C / Kuang-čou
10:30 Tunisko – Írán
14:30 Portoriko – Španělsko

Skupina D / Wu-chan
09:30 Itálie – Angola
13:30 Srbsko – Filipíny


3. září


Skupina E / Šanghaj
10:30 Japonsko – Česko
14:30 USA – Turecko

Skupina F / Nan-ťing
10:00 Černá Hora – Nový Zéland
14:00 Brazílie – Řecko

Skupina G / Šen-čen
10:30 Německo – Dominikánská republika
14:30 Jordánsko – Francie

Skupina H / Tung-kuan
09:30 Austrálie – Senegal
13:30 Litva – Kanada


4. září


Skupina A / Peking
10:00 Pobřeží slonoviny – Polsko
14:00 Venezuela – Čína

Skupina B / Fo-šan
10:30 Jižní Korea – Nigérie
14:30 Rusko – Argentina

Skupina C / Kuang-čou
10:30 Portoriko – Tunisko
14:30 Španělsko – Írán

Skupina D / Wu-chan
09:30 Angola – Filipíny
13:30 Itálie – Srbsko


5. září


Skupina E / Šanghaj
10:30 Turecko – Česko
14:30 USA – Japonsko

Skupina F / Nan-ťing
10:00 Brazílie – Černá Hora
14:00 Řecko – Nový Zéland

Skupina G / Šen-čen
10:30 Německo – Jordánsko
14:30 Dominikánská republika – Francie

Skupina H / Tung-kuan
09:30 Kanada – Senegal
13:30 Litva – Austrálie


Osmifinálové skupiny

Skupina I (skupiny A+B) / Fo-šan – od 6. září

Skupina J (skupiny C+D) / Wu-chan – od 6. září

Skupina K (skupiny E+F) / Šen-čen – od 7. září

Skupina L (skupiny G+H) / Nan-ťing – od 7. září

O umístění

Skupina M (skupiny A+B) / Kuang-čouod 6. září

Skupina N (skupiny C+D) / Peking – od 6. září

Skupina O (skupiny E+F) / Tung-kuan – od 7. září

Skupina P (skupiny G+H) / Šanghaj – od 7. září

ČTVRTFINÁLE po dvou zápasech
Tung-kuan a Šanghaj – 10. září
Tung-kuan a Šanghaj – 11. září

Zajímavý související článek: Tipsport: Návod, jak použít cash out v live sázkách