Získají dnes Borussie všechny body?

bundesliga-logo

Na programu Bundesligy jsou dnes dva zápasy a oba mají jasného favorita.

Od obligátních 15:30 začne zápas Borussia Mönchengladbach – Union Berlín. Domácí jsou favoritem s kurzem na výhru 1.55. Poslední dva zápasy se jim sice výsledkově nepovedly, ale to ani Unionu (oba 1 prohra, 1 remíza). Ten je ohodnocen předzápasovým kurzem 6.27! Remíza je v nabídce za 4.28.

Druhým zápasem dne bude Paderborn – Borussia Dortmund. I zde je favoritem na zisk všech tří bodů Borussia, tentokrát samozřejmě ta z Dortmundu. Svěřenci Luciena Favreho se sice budou muset obejít bez kanonýra Haalanda, ale i tak by měli disponovat silou, která by na poslední Paderborn měla stačit. Překvapivá výhra domácích je v nabídce za 8.24, remíza za 5.39. To, že se budou spokojenější domů vracet hráči Borussie si můžeš vsadit s kurzem 1.36.

Oba zápasy můžeš sledovat díky Tipsport TV.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!