Získá Bayer Leverkusen 3 body?

bundesliga-logo

V Bundeslize se díky dnešní dohrávce může Bayer Leverkusen posunout až na místa, která zajišťují kvalifikaci do Ligy mistrů. Zvládne porazit Augsburg?

Augsburg má aktuálně v tabulce o bod více, než Leverkusen, ale jeho forma šle v posledních zápasech dolů. Po dvou výhrách na úvod soutěže přišla remíza s Wolfsburgem, v posledním zápase pak dostal za vyučenou doma od Lipska, které vyhrálo 0:2.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Leverkusen remizoval tři úvodní zápasy, na což navázal výhrou 1:0 proti Mohuči. Bohužel mu stále chybí český kanonýr Patrik Schick, který léčí poraněné stehno. Chybí také Aranguiz, Arias, Jedvaj a Paulinho. I to může být vysvětlení k nízkému počtu branek, které Bayer střílí, zatím dal pouze 3. Zároveň však neprohrál ani jeden z úvodních 4 ligových zápasů poprvé od sezóny 2010/11. Pokud ale dnes vyhraje, posune se z 12. na 4. pozici, což je opravdu slušný skok.

Zápas začíná od 20:30 a favoritem jsou domácí. Jejich výhru si vsaď s kurzem 1.65, remízu s kurzem 4.11 a nebo vítězství Augsburgu za 5.62.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.