Zastaví někdo PSG?

Ligue1-2021-logo

Paris Saint-Germain díky sobotní výhře v Métách aktuálně ovládá první místo Ligue 1. Večer je však na programu zápas Lyon – Lille, v němž půjde o hodně.

Dva góly Mbappeho a penalta Icardiho v samotném závěru rozhodly o tom, že PSG se opět posunulo na vedoucí pozici ve francouzské lize. Pro fanoušky dramatických závěrů ligových ročníků ještě ale není nic ztraceno, i když druhé Lille dnes čeká velmi těžký zápas na půdě čtvrtého Olympiqu Lyon.

Lille si zavařilo remízou s Montpellier v minulém kole, jelikož právě ztracené dva body by jej posunuly na počet 72, tedy stejně jako má aktuálně PSG. Dnes tak musí pro návrat na první příčku zdolat Lyon, který má ale s titulem své vlastní plány. Ostatně, šanci získat ligový primát mají všechny čtyři vedoucí celky, nyní to bude pouze o schopnosti připisovat cenné výhry a sledování výsledků PSG.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Lyon i Lille mají v posledních pěti zápasech stejný bodový zisk, který ale není nijak závratný, pouhých 8 bodů z 15 dostupných. PSG si jich ve stejném období nasbíralo 12, třetí Monako pak 13. Souboj Lyonu s Lille uzavře nedělní program Ligue 1, je na programu od 21:00 a sledovat ho můžeš díky TV Tipsport.

Favoritem jsou domácí, kurz na vítězství Lyonu je 2.14, na remízu 3.51 a na výhru Lille pak 3.66. Podaří se mu opět předskočit PSG?

Už od 17:05 můžeš sledovat jak si povede AS Monako, které dnes hraje v Angers. Na to, že Monako svou formu ještě vylepší na 15/15 bodů si můžeš vsadit s kurzem 1.39, remíza je k mání v kurzu 4.88 a výhra Angers za vysokých 9.54.

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!