Zastaví Hradec Králové rozjetou Vlašim?

fortuna_narodni_liga_logo

Vlašim v posledních kolech předvádí nejlepší formu sezóny, podaří se jí ukončit šanci Hradce na 1. ligu?

Od 17:00 bychom na stadionu v Hradci Králové mohli vidět napínavý fotbal. Domácím se neodvratně vzdaluje šance na postup do bojů o postup do Fortuna:Ligy, jelikož za posledních 5 kol vyhráli pouze jednou (celkem získali 6 bodů). Naopak takovou formu, jako právě teď, Vlašim letos v lize neměla a měla by do Hradce jet s dostatečným sebevědomím. Výhru domácích si hoď na tiket s kurzem 1.59, naše redakce doporučuje vsadit na remízu za 3.91. Vlašim ale opravdu překvapit může, kurz na její vítězství je 5.62.

Stejně bodů, jako Vlašim, má také Prostějov, jenž se dnes vydá na zápas do Prahy, proti tamní Viktorii Žižkov. Pražané mají v dohledu baráž o postup, ale potřebují vyhrát, aby zareagovali na včerejší vítězství Dukly Praha. To, že se jim to podaří si můžeš vsadit s kurzem 1.34. Překvapivé vítězství Prostějova je v nabídce s vysokým kurzem 8.29, remíza pak za 5.13.

Zápas vedoucích Pardubic na hřišti Třince byl, z důvodu probíhajícího hygienického šetření v domácím klubu, odložen na neurčito. Pro Třinec je to již 3. odložený zápas.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Hodně štěstí při sázení!