Zajistí si lvíčata účast ve vyřazovací fázi Eura?

Euro-U21-2020

Česká fotbalová reprezentace do 21 let dnes stojí před posledním zápasem skupinové fáze. Dokáže si zajistit účast i ve vyřazovací části turnaje?

Uvidíme Čechy také v létě?

Češi to budou mít opravdu těžké, v posledním zápase skupiny je totiž čeká Španělsko, které je zvyklé v kategorii do 21 let dominovat. Španělům se dokonce podařilo vyhrát hned tři z posledních pěti šampionátů jednadvacítek, v jednom dalším případě se dostali do finále. I tak ale už ve skupině nejsou stoprocentní, zaváhali totiž v zápase s Itálií, který skončil 0:0 a právě tato bezbranková remíza posouvá Čechy na druhé místo.

Nad Itálií totiž vedou jen o skóre, i když sami ještě branku na turnaji vstřelit nedokázali. Kromě výhry by jim tak mohla postup přiřknout i remíza, Itálie by však musela také remizovat ve svém zápase proti Slovinsku. Čeští mladíci se hecují na „životní“ výkon, ale otázkou je, zda jej budou schopni opravdu podat. Prostoru pro chybu opravdu není mnoho, ale jedna dobrá standardka, jako se to povedlo už dvakrát, a může to ještě být zajímavé.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Pokud by se jim nějak podařilo vyhrát, může to ještě také dopadnou i tak, že ze skupiny nepostoupí Španělé. Tady už se ale držme spíše při zemi, tato možnost je velmi nepravděpodobná.

A co na to říkají sázkovky? Kurz na výhru Španělska je 1.60, remíza je v nabídce s kurzem 4.09 a vítězství Čechů za lákavých 6.26. Podaří se Česku malý fotbalový zázrak?

Zápas České reprezentace v Celje začíná od 21:00.

Kde sázet na EURO U21? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma). Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

Hodně štěstí při sázení!