Začíná i druhé semifinále play-off NHL

nhl_logo

Dnes v noci se do sebe pustí zbývající dva semifinalisté v play-off NHL. V prvním zápase série se představí Islanders proti Lightning.

Od 02:00 našeho času se v aréně Rogers Place v Edmontonu utkají Tampy Bay Lightning s New York Islanders. Tampě se ve čtvrtfinále podařilo relativně rychle se vypořádat s Boston Bruins, které porazila 4:1 na zápasy, ačkoli prohrávala 0:1. Jejich série tak skončila 1.9. plných 5 dní předtím, než Islanders dokázali postoupit přes Philadelphii Flyers.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Tým z New Yorku se s Flyers v závěru série docela natrápil, dvě utkání, která dovedla sérii až do remízového stavu 3:3, přišla v prodlouženích (4:3 a 4:5). Islanders ale mají podle aktuálních zpráv prázdnou marodku, což Tampa říci nemůže. Chybět jí buddou Stamkos a Rutta, nejistý je také start Kucherova.

Favoritem na výhru v prvním zápase je Tampa Bay, s kurzem 2.06. Na Islanders si vsaď s kurzem 3.10 a remízku si můžeš na tiket hodit s kurzem 3.96.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.