Začíná čtvrtfinále Flyers proti Islanders

nhl_logo

Poslední čtvrtfinálovou sérií play-off NHL, která se rozehraje, bude zítřejší souboj Philadelphia Flyers – New York Islanders.

Philadelphia byla jedním z osmi týmů, které začaly play-off hrát až v osmifinále. V něm překonala Montreal Canadiens po sérii 4:2. Islanders už se museli, kromě osmifinále, v němž přejeli Washington Capitals 4:1, v předchozím kole vypořádat také s Florida Panthers, jimž rovněž povolili pouze jeden zápas a postoupili po výhře 3:1 na zápasy.

V základní části skončili Flyers na 4. místě ve východní konferenci s PCT 0.645. New York Islanders byli sedmí s PCT O.588, na jejím konci však získali pouze 2 body z 5 zápasů a jejich forma je tak jedním z dosavadních překvapení play-off.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

V zítřejším zápase, hraném v torontské Scotiabank Aréně, podle sázkových kanceláří uvidíme vyrovnaný duel, jehož favority budou právě Flyers. Kurz na jejich výhru je 2.38, což však není o mnoho méně, než 2.63, s nimiž si můžeš vsadit výhru Islanders. Remíza je v nabídce s kurzem 3.82, trošku nižším, než je obvyklé. To vše značí vyrovnaný zápas.

Zápas Philadelphia Flyers – New York Islanders začíná od 01:00 našeho času.

Hned od 03:45 už uvidíme první čtvrtfinálovou odvetu, utkají se Colorado Avalanche a Dallas Stars a hrát se bude v Rogers Place v Edmontonu. Stars vedou sérii po výhře 3:5, ale dnes je, stejně jako v prvním zápase, favoritem na výhru Colorado, s kurzem 2.06. Drouhou výhru Dallasu v řadě si můžeš vsadit s kurzem 2.96, na remízu je pak pěkný kurz 4.18.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.