Wycombe Wanderers mají našlápnuto do finále, kdo je doplní?

EFL-LeagueOne_logo

Jednoznačná výhra Wycombu nad Fleetwoodem přiblížila Wanderers postupovému finále.

Revanš za únorovou porážku

Wycombe v prvním semifinálovém zápase oplatil Fleetwoodu porážku 0:1 z 11. února, tři kola poté byla celá League One přerušena. A hráči Fleetwoodu si s tím evidentně neporadili úplně nejlépe, první semifinále totiž prohráli 1:4. Zápas měl také prazvláštní průběh, už ve 2. minutě se prosadili hosté, ve 4. minutě domácí srovnali penaltou a o další 2 minuty si dali vlastní gól, aby vrátili vedení na stranu Wanderers. Přímá červená karta pro domácího Coylea a neproměněná penalta Jacobsona jen přidaly na zvláštnosti tohoto zápasu, v nastaveném čase pak na 1:3 ještě zvýšil Wheeler.

V 57. minutě to už bylo 1:4 a v 84. minutě ještě dostal neuvěřitelně dvě žluté ihned po sobě Madden. První za nafilmovaný pád a druhou hned poté za nelichotivé komentáře k pomeznímu sudímu. On i Coyle tak budou Fleetwoodu dnes chybět. Postup Wycombu je tak více méně jistý, jak ale dopadne samotný zápas? Je to vyrovnané, výhra Wycombe Wanderers je v nabídce s kurzem 2.67, Fleetwood vyhraje s kurzem 2.59. Remíza také není nic neočekávaného, kurz na ni je 2.93. Zápas začíná od 20:30.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Ještě předtím se ale podíváme do Oxfordu, kde místní Oxford United bude hostit Portsmouth. Tento zápas bude mnohem napínavější, jelikož první semi dopadlo 1:1. Oxfordu tak k postupu stačí uhrát i 0:0, což znamená, že aktivita by měla být spíše na straně hostí. Kurzy jsou i v tomto případě vyrovnané, sázkovky nevidí jasného favorita.

Na Oxford si vsaď s kurzem 2.46, na Portsmouth pak s kurzem 2.81. Remíza doplňuje nabídku s kurzem 2.93.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.