Werder jde do odvety s šancí, musí vstřelit gól

bundesliga-logo

Werder Brémy dnes hraje 2. zápas play-off proti Heidenheimu, po výsledku 0:0 v prvním zápase tak musí skórovat.

Dnešní souboj o všechno bude mít určitě jinou intenzitu, než zápasy Brém na konci Bundesligy, ale možná právě to nabudí hráče Werderu k tomu, aby si vzpomněli, jak dát branku. Ne že by je dávat neuměli, jak dokázali v posledním kole proti Kolínu nad Rýnem (6:1), i ve vítězství na hřišti Paderbornu (1:5).

Na svou šanci odvrátit katastrofální sestup do 2. Bundesligy čekají opět i dva čeští reprezentanti, obránce Theo Gebre Selassie a brankář Jiří Pavlenka, kteří oba odehráli 90. minut prvního zápasu. Do zápasu naopak jistě nezasáhne stoper Moisander, který obdržel v 87. minutě 2. žlutou kartu v zápase.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Brémy jsou opět favoritem, tentokrát však s vyšším kurzem 2.05. Remíza je druhý nejpravděpodobnější výsledek, kurz na ni je 3.33 a na outsidera z Heidenheimu si můžeš vsadit s kurzem 3.96.

Který z těchto dvou týmů se bude v příští sezóně prohánět po bundesligových trávnících? Vsaď si na to u Fortuny!

Barážový souboj začíná opět od 20:30.