Waasland-Beveren čeká těžký zápas v Genku

belgie-juplier-pro-league

Určitě nejjednoznačnějším zápasem v rámci dnešních utkání belgické ligy je souboj 15. Waasland-Beverenu s aktuálně druhým Genkem.

Ne vždy se dá spolehnout na to, že ten výše postavený tým porazí outsidera, ale většinou ano. Bude to také dnes případ zápasu Genk – Waasland-Beveren v belgické Jupiler League? Genk a W-B mají totiž skoro obrácené skóre, Genk zatím v lize skóroval 37krát a dostal 21 branek. V případě patnáctého týmu tabulky jsou statistiky 24:38.

Waasland-Beveren však relativně nedávno vyhrál tři zápasy v řadě, včetně vítězství 0:2 na půdě třetího Charleroi. V posledních dvou utkáních však už zase nenasbíral ani bod, přehrál ho jak Gent, tak i Antverpy. Možná také proto, že mu chybí až 6 hráčů kvůli zraněním. Chybět i dnes budou: De Mey, Leuko, Sula, Van De Wiel, Vukčevič a Wiegel, naopak v kádru Genku absentují pouze dva hráči, Oyen a Wouters.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na to, že se jedná o takto nevyrovnaný souboj, sázkovky stále nabízí kurz na výhru Genku kolem 1.31, což není špatné. Remíza je k mání s kurzem 5.63 a výhra hostí za vysokých 9.83. Tento zápas začíná od 16:00 a sledovat ho můžeš na TV Tipsport.

Kde sledovat Jupiler Pro League? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!