Vyzkoušejte 4 nové hrací automaty ve Fortuna Vegas

Fortuna rozšířila své online casino o další čtyři nové hrací automaty, které si můžete klidně hned teď zahrát zdarma, nebo po registraci i za peníze. Pojďme si je představit.

Swipe and Roll

První novinkou je pětiválcový automat, jenž vás vrátí do minulosti, kdy frčely klasické ovocné stroje se symboly citronů, melounů a diamantů. Oproti klasice má ale několik vylepšení v podobě moderních funkcí, s nimiž můžete snáze dosáhnout na zajímavé výhry. Nechybí ani bonusová hra či symboly Scatter nebo Wild zastupující téměř všechny ostatní symboly ve hře.

Wild Bazaar

Toužili jste vždy po tom navštívit typické orientální tržiště? S povedeným online automatem od společnosti NetEnt si můžete toto přání snadno splnit. Kromě zajímavého zpracování na vás v této hře čeká plno překvapení díky super funkcím Wild Spins. Roztočte pětici válců a odhalte, jaké bohatství v sobě skrývají červená, zelená, modrá a fialová truhla. Možná budete překvapeni!

Witchcraft Academy

Novinkou je ve Fortuna Vegas také Witchcraft Academy, další produkt z dílny vyhlášených vývojářů z NetEntu. Tento výherní automat s 5 válci po třech řádcích vás zavede do nejstarší a nejzáhadnější školy magie plné tajemství a kouzel. Připravena je pro vás záhadná směs divokých bonusů a zatočení zdarma. Se speciálním Element bonusem si můžete vyčarovat bonus až 20 000 mincí.

Wild Warp

Další nová hra v oblíbeném online casinu potěší všechny milovníky sci-fi. Akční automat Wild Warp si ale jistě oblíbí i ostatní hráči, užijete si s ním spoustu zábavy. Nasedněte na vesmírnou loď a vydejte se do dalekého vesmíru. Při protáčení pětice válců na vás přitom čekají hvězdné bonusové funkce, jak jsou free spiny, Wild symboly a také bonusová kola, která mohou mnohonásobně zvýšit vaši výhru. Automat je možné hrát na 5 až 10 výherních liniích při různých sázkách.

Roztočte nové automaty ve Fortuna Vegas s bonusem!

Každý z nových automatů v online casinu od Fortuny má své kouzlo a rozhodně se vyplatí všechny vyzkoušet – zdarma, nebo po registraci za peníze. Nezapomeňte, že u Fortuny čekají na každého nového hráče kromě odměny za registraci také hned 4 vstupní bonusy ve výši až 25 000 Kč za první vklady. Založte si účet u Fortuna Vegas online kliknutím na tento odkaz.

Už jste viděli? Tip na netradiční hru: Maximum sázek s ruletou se 101 čísly