Využije AC zaváhání Juventusu?

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Po remíze Juventusu může v dohrávce 33. kola AC Milán získat tříbodový náskok a přiblížit se tak 2. místu. V cestě mu ale stojí římské Lazio.

Teoreticky by AC Milán ještě zůstalo ve hře o titul, ale i při výhře by náskok Interu Milán zůstal na 10 bodech, přičemž zbývá odehrát už jen pět ligových kol. AC ale musí jít do zápasu naplno, protože skupinka za Interem je pořádně našlapaná. Před dnešními zápasy má, spolu s Juve, 66 bodů a ještě před nimi je Atalanta s 68. Na pátém místě je však dnes rovněž hrající SSC Neapol se ziskem 63 bodů a šestý je dnešní soupeř AC, Lazio Řím, které má sice 58 bodů, ale zároveň o odehraný zápas méně, než-li AC Milán.

Z těchto pěti týmů se však do Ligy mistrů kvalifikují pouze tři, na ty zbylé dva zůstanou pouze méně prestižní evropské soutěže.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

SS Lazio prožívá svou řekněme typickou sezónu, v níž sice neoslňuje v každém kole, ale zůstává rozhodně na předních příčkách ligy. S bilancí 18/4/9 je to takový lepší průměr a Lazio dokonce před posledním zápasem tahalo příjemnou sérii 4 výher v řadě. Prohra s rivalem o přední příčky, kdy v minulém kole prohrálo 5:2 v Neapoli, ale bude mrzet. Extra motivací může být také to, že pokud AC vyhraje, bude se jednat o třetí ligovou výhru proti Laziu v řadě, což se mu nepovedlo už od roku 2009. Pomoci by ale měl ve skvělé formě hrající Sergej Milinković-Savić, který v posledních pěti zápasech dal tři góly a připsal si také dvě asistence.

Lazio je dnes, možná překvapivě, favoritem na výhru, v kurzu 2.18. Remízu si můžeš vsadit v kurzu 3.75 a vítězství AC Milán za 3.15.

Zápasy můžeš od 20:45 sledovat díky Tipsport TV.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!