Vysshaya liga pokračuje až do soboty

belarus_vysshaya_liga

Dnes tě může od 18 hodin zabavit zápas Neman – Zhodino.

Stejně jako ve včerejším duelu Dynamo Brest – BATE, zde máme favorita, který vycestuje na hřiště soupeře. Zhodino je v ligové tabulce na druhém místě, se ziskem 18 bodů. Naopak Neman se drží na 14. příčce, která by tým posunula do baráže o sestup (i když mají odložený zápas proti FC Minsk k dobru).

Co se týče zápasových kurzů, je to překvapivě vyrovnané, i když, jak jsme již zmínili, favoritem je Zhodino a to s kurzem cca 2.45. Výhra domácích (2.96) i remíza (2.94) jsou jakoby od sebe opisovaly a určitě se do samotného začátku zápasu ještě trochu pohnou, v závislosti na podaných sázkách.

Zápas Neman – Zhodino sleduj dnes od 18:00.

Kde zápas sledovat? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!