Vypráská v noci Toronto Ottawu?

nhl_logo

Lídr Severní divize, Toronto Maple Leafs, dnes v noci hostí její jasně poslední tým, Ottawa Senators. Uvidíme triumf favorita, nebo velké překvapení?

Toronto má v posledních pěti zápasech přesně opačnou formu, než-li Ottawa. Po třech výhrách v řadě prohrála a v posledním zápase prohrála až v prodloužení. Ottawa na 3 prohry v řadě navázala výhrou proti Winnipegu, následně pak vyhrála v prodloužení právě na ledě Toronta.

Maple Leafs ale ze ztráty posledního zápasu mohou obviňovat pouze sami sebe. Po druhé třetině totiž měli pohodlný náskok 5:2, v té třetí ale třikrát inkasovali a Ottawa dokázala naplno využít této možnosti a do 3 minut ukončila gólem i prodloužení.

Dnešní výhru Toronta si můžeš vsadit s kurzem 1.47, výhru Senátorů za 5.24 a další remízu za 5.38.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Po tomto úvodním utkání se můžeš těšit ještě na další tři zápasy, dva z nich opět v rámci Severní divize. Všechny z nich můžeš sledovat díky TV Tipsport.