Vyhrávejte víc s vylepšenými LIVE sázkami u Fortuny!

Fortuna představila novou a vylepšenou podobu sekce se stále oblíbenějšími LIVE sázkami. Vyzkoušet je můžete ihned, navíc se speciálním bonusem v podobě lákavého kurzového navýšení.

Co hlavně prošlo změnou? Kromě vizuální změny stránky si nyní přijdou na své hráči, kteří při LIVE sázení rádi sledují sportovní streamy. Nyní si pustíte až tři přenosy najednou. Současně tak můžete sledovat třeba zápas české fotbalové ligy, pod tím mít puštěný přenos z tenisu a také po očku sledovat, jak se vyvíjí duel hokejové KHL.

Nepřehlédněte: Vsaďte si nejen na Evropskou ligu s bonusem 700 Kč!

Změnou prošlo i hlavní menu LIVE sázek. To nyní zahrnuje místo jedné sázkové příležitosti k danému zápasu hned tři. A to ty, které se aktuálně nejvíce sází. S novou podobou se také rozrostla nabídka sázkových příležitostí a přibyly i další užitečné vychytávky.

Otestujte nové LIVE sázky s bonusem

Ve Fortuně chtějí, abyste si vylepšené LIVE sázky užili opravdu naplno, proto si pro své sázkaře připravila speciální bonus – LIVE kurzové navýšení o 10 %!

Zvýhodnění lze využít na všechny tikety obsahující alespoň tři sázkové příležitosti a jsou zároveň vsazeny v celkové hodnotě maximálně 500 Kč během některé z bonusových půlhodinek:
17:30 – 18:00
19:30 – 20:00
21:30 – 22:00

Tip → Chci vyzkoušet vylepšené LIVE sázky u Fortuny a vyhrávat víc s bonusovým navýšením