Výherní automat Wild Bazaar – recenze

V českých online casinech najdeme hry inspirované vším možným. Díky jednomu z nejnovějších přírůstků ve Fortuna Vegas se můžete dokonce na chvíli dostat na typické orientální tržiště. Řeč je o výherním automatu Wild Bazaar se super funkcemi, který si nyní v další recenzi představíme blíž.

Tip: Využijte nabídku Fortuny a hrajte online automaty s bonusem až 25 000 Kč

Skvělá grafika a originální zpracování, jež zážitek z hraní ještě umocní. Takové je hlavní poznávací znamení online her z dílny slavného švédského vývojářského studia NetEnt. Wild Bazaar to vlastně jen potvrzuje.

Tenhle pětiválcový automat s 26 pevně danými sázkovými řadami v sobě ovšem kromě zmíněných atributů ukrývá i plno překvapení, a to díky zástupným symbolům Wild a záhadným truhlám. Jakmile se vám během hlavní hry podaří sestavit vedle sebe na sázkové řadě 3 a více shodných symbolů truhly, můžete se těšit na jednu z těchto funkcí Wild Spins:

  • Stacked Wilds – symbol červené truhly: po aktivaci se symboly Wild nacházejí v sadách o 4 herních polích
  • Colossal Wilds – symbol zelené truhly: všechny symboly Wild mají podobu symbolů Colossal zabírajících 2×2 pole
  • Linked Wilds – symbol růžové truhly: symboly Wild zobrazené na pravé i levé straně na stejném řádku přemění všechny ostatní symboly mezi sebou včetně truhel na symboly Wild
  • X2 Multiplier Wilds – symbol modré truhly: všechny výhry obsahující alespoň jeden symbol Wild se násobí x2

Počet udělených roztočení v režimu Wild Spins odpovídá počtu symbolů truhel ve výherní řadě. Co je také dobré vědět, funkce se dají různě kombinovat, vzájemně na sebe působí a ovlivňují i vaši výslednou výhru. Truhly plné překvapení můžete otvírat s minimální sázkou 4 Kč.

Hrajte automat Wild Bazaar zdarma i s bonusem pro nové hráče

Originální automat z dílny NetEntu doporučujeme vyzkoušet, nudit se rozhodně nebudete. V online casinu Fortuna Vegas je možné jeho válce roztáčet zdarma, pokud se chcete do otvírání truhel plných překvapení pustit za peníze, nejprve se v herně zaregistrujte. Na nové hráče čeká kromě odměny za registraci a vstupní bonusy v hodnotě 25 000 Kč.

Také čtěte: Máte rádi sport? Vyzkoušejte super tematické automaty