Vsaďte si na zápasy, kterým věří ostatní tipéři – Fortuna

Při online sázení u Fortuny máte možnost velmi jednoduše uzavřít sázku ze zápasů, kterým nejvíc věří ostatní sázkaři. Podívejte se, jak na to.

Přehled nejsázenějších příležitostí včetně tipů z aktuální nabídky Fortuny najdete na hlavní stránce kurzového sázení hned po boxem s nejnovějšími články. Skrývají se pod kolonkou „TOP 10“. Jsou nastaveny jako výchozí sekce, takže po načtení stránky nemusíte překlikávat a hned je uvidíte.

Tip:
Sázení Fortuna: Jaký typ online sázky vybrat?

Automaticky se vždy zobrazuje 10 nejsázenějších zápasů, tipy, který ostatní tipéři Fortuny na své tikety zařazují nejčastěji nemůžete přehlédnout – jsou totiž barevně zvýrazněné a tudíž velmi dobře rozpoznatelné.

Na konci výběru je uveden celkový kurz a také konkrétní příklad, kolik byste vyhráli v případě, že si všechny nejsázenější zápasy vsadíte za 100 Kč. Kliknutím na „Sestavit tiket“ se příležitosti přenesou na váš tiket, který si pochopitelně můžete upravovat podle libosti. Některá utkání můžete vyhodit, nebo k nim přidat jiné z běžné nabídky, zvolit jiný tip, než jaký volili ostatní hráči. Stejně máte na výběr, zda si zápasy vsadíte jako klasickou akovku, či kombík. Pak už stačí jen zadat výši vkladu a poslat tiket do hry.

-> Chci začít sázet u Fortuny online na sportovní zápasy a získat bonus 200 Kč na ruku pro nové hráče