Vsaď si na Berlínské derby!

Bundesliga_Hertha_Olympiastadion

Od této sezóny se Bundesliga může chlubit dalším derby zápasem, nově v rámci hlavního města.

Dnes od 20:30 si nalaď teprve druhé Berlínské derby za posledních 40 let a zároveň teprve druhé setkání těchto dvou týmů v rámci Bundesligy.

To první, které se odehrálo v listopadu 2019, skončilo vítězstvím 1. FC Union Berlín v poměru 1:0. Hertha tak bude mít rivalům co oplácet, škoda jen, že je při odvětě nebude moct podpořit až necelých 75 000 fanoušků, kteří se na její Olympijský stadion vejdou. Herthě by ale měl být na tento zápas k dispozici záložník Vladimír Darida, který minulé kolo nehrál kvůli žlutým kartám.

V tabulce jsou týmy také hned vedle sebe, lépe je na tom Hertha Berlín, která má 31 bodů, o bod více než Union. Má také více vstřelených gólů, ale také více inkasovala, 35:48 ku 32:43. Od znovuspuštění Bundesligy se zatím odehrálo pouze jedno kolo, v něm Hertha deklasovala Hoffenheim 0:3 a Union Berlín prohrál doma s Bayernem 0:2.

Co o derby míní sázkové kanceláře? Favoritem zápasu je Hertha s kurzem na výhru 2.33. Výhra Unionu vychází na 3.15 a to, že derby skončí smírně si můžeš vsadit za 3.38.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!