Volná zatočení i bonusová hra v ringu. To je automat Rocky

V online casinu od Fortuny si můžete zahrát několik výherních automatů inspirovaných slavnými filmovými trháky. Jedním z nich je automat Rocky.

Kdo by neznal slavného filmového boxera Rockyho Balbou v podání Sylvestra Stalloneho. Ve Fortuna Casinu si vzpomínky na něj oživíte, a to díky stejnojmennému pětiválcovému výhernímu automatu. Kromě Rockyho si při roztáčení válců připomenete i další známé postavy ze série filmů natočených v 80. letech.

Tip → Hrajte online automaty ve Fortuna Casinu s bonusem

Automat Rocky má celkem pětadvacet výherních linií, jakmile se vám podaří sestavit výherní kombinaci, můžete se těšit na malou video ukázku z filmu. Hra obsahuje mnoho zábavných bonusových funkcí, které zvyšují šanci na výhru.

Napínavá bonusová hra v ringu

Tři a více černých symbolů s názvem Rocky uprostřed spouštějí 15, 20 nebo dokonce 25 her zdarma s dalšími šancemi na výhru. Tu se můžete pokusit vždy ještě zdvojnásobit pomocí tlačítka „Gamble“. Vaším bude uhodnout barvu karty. Velkou radost vám udělá, když zleva doprava složíte zlatý nápis Rocky tak, že na každém válci je vždy jedno písmeno. Znamená to, že získáváte pětinásobek své sázky.

Velmi povedená je také bonusová hra, ve které si vyberete jednoho ze tří protivníků, s nímž se Rocky utká v ringu v 10 vzrušujících kolech. Za každé kolo, které Rocky vyhraje, získáváte výhru v hotovosti. Každý souboj končí knockautem v Rockyho prospěch. Při bonusové hře si užijete spoustu zábavy.

Hrajte automat Rocky s bonusem až 25 000 Kč!

Online výherní automat inspirovaný slavným filmem si zahrajete exkluzivně v herně od Fortuny. A navíc s exkluzivní bonusy! Na každého nového hráče čeká 400 Kč za dokončení registrace a také uvítací balíček až 25 000 Kč za první vklady. Láká vás to? Zaregistrujte se hned teď kliknutím na tento odkaz.

Také čtěte: Další nové automaty od NetEntu. Kde si je zahrát zdarma?