Vítěze Chorvatské ligy známe, kdo si urve Ligu Mistrů?

chorvatsko_prvniliga_logo_big

Dinamo Záhřeb už je mistrem ročníku 2019/20, ale ve hře je ještě místo v Lize Mistrů pro jeden další tým.

V současnosti ho okupuje Lokomotiv Záhřeb, který nasbíral 60 bodů. Jen o bod za ním je Osijek, který dnes přivítá na svém hřišti tým Istra 1961. Osijek má výbornou formu, z posledních 5 zápasů 4 vyhrál a jednou remizoval. Istra je naopak předposlední a v posledních 5 zápasech získala 5 bodů, když dokázala porazit poslední Zaprešić.

Dnes to tak vypadá na jasnou záležitost pro domácí, kteří jsou favoritem na výhru s kurzem 1.26. I remíza je už v nabídce s nepravděpodobným kurzem, 5.33 a výhra Istry s kurzem 11.20 by byla skutečně dílem štěstěny. Zápas začíná ve 21:05.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Již od 18:55 ale uvidíme souboj Zaprešiće s Rijekou. Poslední tým tabulky je zralý na odpis, i když technicky ještě nemá sestup jistý. Z ligových porážek v řadě jej ale řadí mezi týmy s nejhorší formou v rámci Evropy. I Rijeka měla své problémy, 3 porážky v řadě však ukončila v minulém kole výhrou nad mistrovským Dinamem Záhřeb.

Rijeka body potřebuje, aby se kvalifikovala do příštího ročníku Evropské ligy, matematicky ještě může dosáhnout i na Ligu Mistrů, i když pravděpodobné to není. Na záda jí však dýchá Hejduk Split, který má jen o bod méně.

Hosté jsou dnes jasným favoritem na výhru, kurz na to je 1.33. Zaprešić se své výhry podle sázkovek nedočká, kurz na ni je 9.39. Remíza doplňuje nabídku s kurzem 4.70.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!