Večer sleduj finále US Open

usopen2020

Dnes večer poznáme vítěze mužské části turnaje US Open. Vítěz bude ze Střední Evropy, uvidíme totiž Rakousko-Německý souboj.

Favoritem je Thiem

Dnes ve finále ukončíme dlouhotrvající série a možná přidáme také nějaký rekord. Souboj Zverev – Thiem je reprízou semifinále letošního Australian Open. Zverev v něm sice začal dobře a získal první set, ale Thiem díky dvěma tie-breakům nakonec zvítězil 1:3. Po šesti letech se také objeví nový grandslamový vítěz, který nebude z Big 3 (Djokovič, Federer, Nadal), naposledy se to stalo také na US Open, které vyhrál v roce 2014 Marin Čilič.

Alexander Zverev dokonce prohrál první dva sety v semifinále proti Carreño-Bustovi, ale nakonec dokončil velkolepý obrat a po setech 3-6, 2-6, 6-3, 6-4 a 6-3 se radoval z výhry. Dnes je ale velkým outsiderem, kurz na jeho výhru je dnes totiž 4.44. Pokud vyhraje, stane se prvním německým vítězem US Open po 21 letech. Už nyní je nejmladším finalistou US Open od roku 2007, kdy se do něj probojoval Novak Djokovič.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dominic Thiem si však nechce nechat utéct jedinečnou šanci na zisk grandslamového titulu. Byl už ve třech finále za poslední 3 roky, ale dvakrát prohrál s Nadalem a jednou proti Djokovičovi. Semifinálový souboj s Medveděvem dotáhl na tři sety a ve finále je favoritem, s kurzem na výhru 1.24. Proti Zverevovi vyhrál také poslední tři zápasy a celkovou bilanci ovládá v poměru 7:2.

Třetí hráč žebříčku ATP tak bude doufat, že čtvrté finále už nakonec vytoužený titul přinese, je to také jeho premiérové finále na turnaji ve Flushing Meadows.

Nenechte si US Open ujít, sledujte tenisové souboje živě!

Bitvy na US Open si můžete naplno vychutnat díky živým přenosům na TV Tipsport. Pro sledování streamů bez zpoždění se stačí zaregistrovat, což má ještě jednu velkou výhodou. Jakmile registraci dokončíte a přejdete na trvalé konto, Tipsport vás odmění 150 Kč zdarma, které můžete reálně prosázet. Třeba právě na US Open.