Večer si vsaď na Cloud9, lídra NA LCS

NALCS_summersplit_2020

Od 22:00 si můžeš vsadit na další zápasy ze severoamerické LCS.

Hrát se bude až do cca 2 hodin

Cloud9 otevřou nedělní hrací den a to svým zápasem proti posledním Dignitas, kteří ještě nezískali ani bod. Cloud9 naopak vyhrál všech 7 svých dosavadních utkání. Dnes jsou jasným favoritem na výhru s kurzem 1.08, Dignitas jsou na opačném konci spektra s kurzem na výhru 7.00.

Od 23 hodin začne zápas FlyQuest eSports – Team Liquid. V současnosti 2. a 3. tým tabulky mají shodně 15 bodů, kdo z nich získá další 3? Na výhru FlyQuest eSports je kurz 2.04, favoritem je Team Liquid s kurzem 1.74.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Pak už se přehoupneme do pondělí, cca od půlnoci začne zápas Counter Logic Gaming – Team SoloMid. TSM má také 15 bodů, CLG 12, což stačí na 6. místo. Favoritem na výhru jsou dnes TSM s kurzem 1.43, ale ani výhra CLG není vyloučena, kurz na ni je 2.62.

Hrací den ukončí souboj Immortals – Evil Geniuses. Immortals mají zatím nepřesvědčivé skóre 1:6 a jsou předposlední. Evil Geniuses mají, stejně jako CLG, 12 bodů, jsou pátí a rozhodně si dělají zálusk na zisk 3 bodů. Kurz na to, že se jim to povede je 1.16. Výhra Immortals je v nabídce s vyšším kurzem 4.75.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na NA LCS, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna, která nabízí také live streamy LoL. Přenosy zápasů nicméně najdeš i na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanály LoL Esports.