Večer nás čekají semifinálové bitvy na US Open

usopen2020

Už jen čtyři hráči zbývají v mužské části turnaje US Open. Kdo se dokáže před prázdnými tribunami namotivovat nejlépe a postoupit do finále?

Kdo využije šanci a zahraje si o titul?

V jednotlivých semifinálových dvojicích jsme se díky rozlosování dostali na tento stav: Pablo Carreño-Busta (27.) vyzve Alexandera Zvereva (7.), Daniil Medveděv (5.) bude soupeřit s Dominicem Thiemem (3.).

Na turnaj US Open byli všichni semifinalisté nasazeni ještě lépe: Carreño-Busta dvacátý, Zverev pátý, Medveděv třetí a Thiem dokonce druhý, hned za Novakem Djokovičem.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Právě Carreño-Busta měl osudové „štěstí“ při postupu před Djokoviče, kdy Srb trefil míčkem čárovou rozhodčí a byl z turnaje diskvalifikován. Uvidíme jak se mu povede v souboji se Zverevem, v němž je opět outsiderem. Kurz na jeho výhru je 3.18, na Zvereva si můžeš vsadit s kurzem 1.40.

Druhý souboj je ale mnohem vyrovnanější a dokonce v něm nerozhoduje nasazení do turnaje, ani pozice na žebříčku ATP. Favoritem je totiž rus Medveděv, na jehož výhru si můžeš vsadit s kurzem 1.83.

Dominic Thiem je překvapivě outsiderem na výhru, s kurzem 2.08, i když pokud dnes uspěje, bude bezpochyby ve finále favoritem.

Nenechte si US Open ujít, sledujte tenisové souboje živě!

Bitvy na US Open si můžete naplno vychutnat díky živým přenosům na TV Tipsport. Pro sledování streamů bez zpoždění se stačí zaregistrovat, což má ještě jednu velkou výhodou. Jakmile registraci dokončíte a přejdete na trvalé konto, Tipsport vás odmění 150 Kč zdarma, které můžete reálně prosázet. Třeba právě na US Open.