Ve skupině A se dnes prohodí soupeři

dreamhack_masters_spring_2020

Dreamhack Masters pokračují dalšími zápasy ve skupině A.

Oproti včerejším zápasům jsme se dočkali pozitivnějšího posunu, co se týče kurzů. Včerejší překvapivá prohra G2 proti North má za následek to, že na dnešní zápas G2 Esports – Heroic si můžeš na výhru G2 vsadit s vyšším kurzem, 1.41. Výhru Heroic vsaď za 2.52, ale očekáváme, že G2 budou chtít odplatu za včerejší prohru 1:2. Zápas začíná od 14:00.

No a výhra North má dopad také na jejich dnešní zápas proti Astralis. Pokud by včera prohráli s G2, určitě by dnes nebyl na Astralis kurz 1.22 (včera proti Heroic 1.07, výsledek 2:0 pro Astralis). Na výhru North je vypsán kurz 3.50, budeš jim i napodruhé věřit? Zápas Astralis – North začne od 17:30.

Zítra se dohrají i zbývající zápasy ve skupině A.

Hrát se bude také v Severní Americe, kde se pokračuje druhým zápasem ve skupině A. Střetnou se týmy MIBR – FURIA. Favoritem na výhru je tým FURIA s kurzem 1.41, výhru MIBR si můžeš na tiket hodit za 2.52. Včera favorit, v podobě Team Liquid, padl 1:2, jak to dopadne dnes? Zápas začne od 22:10.

Kde sázet na Counter Strike: Global Offensive?

Kurzy na CS:GO, včetně live sázek, nabízí mimo jiné sázková kancelář Tipsport. Přenosy zápasů najdeš také na Twitchi DreamHackCS (s anglickým komentářem).