Ve finále play-off NHL mají výhodu Dallas Stars

nhl_logo

Dallas Stars v semifinále smetli Vegas Golden Knights 4:1, prohráli pouze 1 ze posledních 7 zápasů a skvěle vykročili také do finálové série s Tampou.

Stejným poměrem, jako právě semifinálová série proti Golden Knights, skončil také první zápas ve finálové sérii proti Tampě Bay. Po první, nerozhodné třetině, která skončila 1:1, už se prosazovali pouze hráči „hostů“ z Dallasu. Druhou třetinu vyhráli 0:2 a ve třetí nakonec ještě přidali gól do prázdné branky.

Tým, který příliš sázkařů netipovalo na potenciálního vítěze Stanley Cupu tak jede na neskutečné vlně. Bohužel pro české hráče to zatím ve finále vypadá bledě, zranění jsou jak Martin Hanzal (poranění zad), tak i Radek Faksa (poranění zápěstí). V týmu soupeřů z Floridy zase schází Jan Rutta.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dallas Stars měli o něco více času na přípravu na finálovou sérii. Postup Lightning byl totiž dokonán až v šestém zápase proti New York Islanders, což znamenalo pouze dvoudenní pauzu mezi zápasy. Stars se mohli rekonvalescenci a tréninku věnovat až 5 dní.

Jak bude série pokračovat? Sázkovky opět favorizují tým Tampa Bay Lightning, na jejichž výhru si můžeš vsadit s kurzem 2.09. Po předchozím zápase se ale možná více sázkařů přikloní na stranu Dallasu, na jehož vítězství je vypsán kurz 3.06. Remízový výsledek si můžeš vsadit s kurzem 3.92.

Zápas můžeš sledovat na TV Tipsport, začíná od 02:00 v noci.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.