Ve druhé lize se potkají Jihlava a Ústí nad Labem

fortuna_narodni_liga_logo

V rámci 15. kola Fortuna národní ligy se dnes utká Jihlava doma s Ústím nad Labem. V osekané druhé lize má ještě Ústí určitou naději na postup.

Ne přehnaně velkou, ale pokud by bylo schopno udělat sérii několika výher v řadě, rozhodně reálnou. Začít ale musí dříve, než-li později. Z letošního ročníku druhé ligy ale postoupí pouze jeden tým, takže boj o toto mistrovské místo bude nelítostný. Ústí nad Labem zatím ztrácí na vedoucí Líšeň 5 bodů, jeho forma však není z nejlepších, v posledních pěti zápasech totiž uhrálo jen 5 bodů a navíc prohrálo s týmy pod ním.

Jihlava, pokud už bychom ji museli někam zařadit, spíše bojuje o nesestoupení do třetí ligy. Oba týmy přitom v tabulce dělí pouze 6 bodů. Se 16 body ze 13 zápasů se Jihlavští nemusí ještě příliš otáčet za sebe, jak si vede především Táborsko a Blansko, ale je celkem pravděpodobné, že z této sezóny nic zajímavého nevzejde. Pokud pomineme možnost neuvěřitelné série vítězství, není ani vlastně o co hrát, protože místa do postupového play-off budou zpět až v příštím ročníku.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Jihlava je však dnes podle bookmakerů favoritem. V zápase, který začíná od 15:00 si na její výhru můžeš vsadit s kurzem 2.05. Výhru Ústí si vsaď za lákavých 3.38 a remíza doplňuje základní nabídku v kurzu 3.30.

Zápas můžeš sledovat také prostřednictvím Fortuna TV.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!