Valladolid se utká s Levante

La_liga_logo_wide

Dnes v pátek 27.11. se odehraje jediný zápas španělské La Ligy.

Domácí Valladolid byl ještě před dvěma koly poslední v celé španělské nejvyšší soutěži. Díky výhře nad osmým Athleticem Bilbaem 2:1 a nedělního vítězství na hřišti páté Granady 3:1 se ale vyšvihl mimo sestupové příčky na sedmnácté místo a v tuto chvíli má devět bodů s celkovým skóre 10:15. V případě dnešní výhry se může dostat dokonce před třináctou Barcelonu.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Soupeřem mu bude Levante, které je v tabulce se sedmi body právě hned za Valladolidem. V posledních čtyřech zápasech si pokaždé připsalo jeden bod, šlo o remízy s Celtou Vigo, Granadou, Alavesem a v sobotu na domácím stadioně remizovalo s desátým Elche.

V posledním roce ke vzájemnému zápasu Valladolidu a Levante došlo naposledy při dohrávce LaLigy první den v červenci, kdy na konci zápasu na tabuli svítil smírný výsledek 0:0.

Favoritem tohoto zápasu je právě domácí Real Valladolid, sázkové kanceláře na jeho výhru vypsaly kurz 2.54. V případě Levante si můžete na vítězství vsadit s kurzem 3.01, na remízu pak 3.35.

Zápas můžete sledovat od 21:00 na TV Tipsport a Fortuna TV.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!