V pondělí večer sleduj dohrávku Bundesligy

bundesliga_Bremen_Weserstadion

Od dnešních 20:30 nepropásni dohrávku 26. kola Bundesligy.

Kvalitní fotbal v pondělí večer jsme už nějakou dobu neměli šanci vidět a tak se dá na zápas Werder Brémy – Bayer Leverkusen očekávat velký zájem fanoušků po celém světě. Brémy se nicméně v lize svým fanouškům nepředvádějí v příliš dobrém světle, v tabulce jsou až na předposledním, 17. místě se ziskem pouhých 18 bodů.

Leverkusenu se naopak relativně daří, klub okupuje pohárové příčky a pokud dnes vyhraje, dotáhne se o pouhý bod za Lipsko na 4. místě. Celkem už uhráli 47 bodů a na 6. Wolfsburg mají náskok pohodlných 8 bodů.

Podle bookmakerů jsou samozřejmě favoritem hosté, s kurzem 1.70. Výhru domácích ohodnotili kurzem 4.84 a remízu na 4.23, což je dost lákavý kurz, na to, že nevíme, v jakém fyzickém i psychickém rozpoložení oba týmy jsou.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!