V neděli si vsaď na 2 zápasy Bundesligy

bundesliga-logo

Největší porce zápasů proběhla už včera, ale ani na nedělní program se nezapomnělo. Udrží Frankfurt výborný vstup do sezóny? Získá Schalke 04 první bod?

Eintrach Frankfurt začal novou sezónu opravdu se vší parádou. Po třech zápasech má 7 bodů, skóre 6:3 a pokud vyhraje, půjde na čelo tabulky, hned vedle RB Lipsko. Zabránit se mu v tom dnes bude snažit mužstvo Kolína nad Rýnem. Kolín však ještě také čeká na první body do tabulky. Po prohrách s Hoffenheimem, Bielefeldem a Mönchengladbachem je na 16. místě, se skóre 3:7.

Frankfurt je tak, dle očekávání, favoritem i v tomto venkovním zápase. Kurz na jeho výhru je 2.18, kurz na vítězství domácích je 3.22. Remízu si můžeš hodit na tiket s kurzem 3.92.

Zápas začíná od 15:30.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Aby se fanouškům Bundesligy zápasy nekryly, začíná ten druhý až v 18:00. Potkají se v něm poslední Schalke 04 a Union Berlín. Schalke má zatím skóre 1:15, k čemuž notnou dávkou přispěla i prohra 8:0 v prvním kole na Bayernu. Následovaly prohry proti Brémám a Lipsku. Schalke prohrálo první 3 ligová utkání poprvé za 11 let.

Union si tudíž může gratulovat, jelikož po prvních třech zápasech má na kontě 4 body, především díky výhře 4:0 v posledním zápase proti Mohuči. Bod bral také za remízu proti Borussii Mönchengladbach. Ten, kdo dnes vstřelí první branku pravděpodobně vyhraje, takto to totiž bylo v předchozích 29 z 37 zápasů Unionu (78 %).

Podaří se dnes některému z týmů, které jsou ještě bez bodu konečně nějaký získat? Nasypou ještě sůl do ran Mohuče, která už prohrála 4 úvodní zápasy?

Kurzy v druhém zápase dne jsou rozdány následovně: Výhra Schalke za 2.95, remíza za 3.38, výhra Unionu Berlín za 2.57.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.