V LCK se uzavře soupiska pro play-off

lck-2021-spring

Čeká nás poslední kolo základní části ligy pro další čtyři týmy a KT Rolster mají poslední šanci booknout si svou vstupenku do play-off.

Bohužel pro ně to díky rozlosování soutěže vyšlo na nejlepší jihokorejský tým, DWG KIA. Proti jasnému vítězi základní části se tak postaví KT Rolster, který až v posledním kole zapsal svou teprve šestou výhru sezóny a přerušil díky ní sérii šesti proher v řadě. V této sérii navíc vyhráli pouze 2 hry, jinak zápasy skončily poměrem 2:0.

O DWG KIA jsme toho již v průběhu této sezóny napsali dost. Je to tým, který aspiruje na 16 výher z 18 zápasů, porazit ho zvládli pouze druzí Gen.G a paradoxně také Fredit BRION, kteří jsou aktuálně poslední, ačkoli mají pouze o jednu výhru méně, než KT, kteří hrají o možnost vkrást se na poslední chvíli do play-off.

Kurz na výhru DWG KIA je nízký, 1.09, výhru KT Rolster si můžeš vsadit za 5.90.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

I kdyby KT vyhráli, v dalším zápase dne jim do toho mohou hodit vidle Nongshim RedForce, kteří aktuálně okupují poslední postupové místo. Situaci by měli mít ve svých rukách hlavně z pohledu toho, že hrají proti už zmiňovaným Fredit BRION, tedy poslednímu týmu tabulky.

Formu však mají celkem podobnou, pro Fredit BRION se v posledních pěti zápasech zrodila pouze jedna výhra, pro Nongshim RedForce to byly výhry dvě. Právě to však zapříčinilo jejich postup na šestou, postupovou příčku.

Favoritem na výhru jsou v tomto zápase Nongshim RedForce, s kurzem 1.52. Kurz na výhru Fredit Brion je solidních 2.33.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek a také live streamu, nabízí mimo jiné sázková kancelář Fortuna. Přenosy zápasů najdeš i na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanál LCK Global.

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.