V KHL se odehrají tři zápasy.

KHL-vitezove

Dnes 30. listopadu se můžeme těšit na tři zápasy Kontinentální hokejové ligy.

V prvním zápase narazí Ufa na domácí Jekatěrinburg. Oba týmy se nachází v horní polovině Východní konference, konkrétně Ufa na čtvrtém místě s 41 body a šestý Jekatěrinburg s 39 body. Ten už od 14. listopadu, kdy dokázal naposledy vyhrát proti Dinamu Riga, si nepřipsal jediné vítězství, ale jen pouhé dva body za dvě prohry po prodloužení. V této sezóně se oba týmy střetly jedinkrát, a to naposledy na konci září. Jekatěrinburg tehdy zavítal na stadion Ufy a „vyloupil“ ho poměrem 4:1.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Druhý zápas startuje v 17:30 našeho času. Jokerit Helsinky navštíví Ledový palác v Petrohradu a pokusí se znemožnit domácímu týmu stíhání CSKA Moskva, jakožto lídra celé KHL. SKA Petrohrad je právě na druhém místě Východní konference s 43 body, na vedoucí tým z hlavního města Ruské federace ztrácí osm bodů. Hostující Jokerit má z celé soutěže nejmenší počet odehraných utkání (konkrétně 24), i tak se už ale nachází na postupových příčkách. Po odehrání v průměru zbývajících šest utkání je možné, že bude finský celek bojovat i o přední příčky.

Dnešní zápasy KHL:

Jekatěrinburg (2.14)               –          remíza (4.01)                    –              Ufa (2.89)

SKA Petrohrad (2.01)             –              remíza (4.02)                    –              Jokerit Helsinky (3.19)

Viťaz (1.64)                 –              remíza (4.68)                    –              Dinamo Riga (4.22)

Zápasy můžete sledovat na TV Tipsport a Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!