V Itálii dojde na zajímavé souboje

SerieA_Italy_logo_2019_2020

V rámci nedělního programu Serie A uvidíme zápasy Interu i AC Milán, plus utkání z horní části tabulky v podání týmů Atalanta – AS Řím a Lazio – Neapol.

Inter Milán i AC Milán hrají svá dnešní utkání od 15:00, Inter hostí doma Speziu, zatímco AC se představí na hřišti šestého Sassuola. AC pouze remizovalo své poslední dva zápasy a právě městský rival se na něj významně dotáhl, je už jen o bod pozadu.

AC dnes bude muset zabojovat o body v Sassuolu, které překonává očekávání a je na krásném šestém místě v tabulce. Na AC Milán je i pěkný kurz, konkrétně 1.90. Sassuolo ale může překvapit, jeho vítězství si vsaď s kurzem 3.97, remíza je pak vypsána v podobném kurzu, 4.02.

Na Inter Milán čeká papírově lehký soupeř, šestnáctá Spezia, která z posledních pěti zápasů uhrála pouhé tři body. Inter je favoritem na výhru, s kurzem 1.21. Spezii si můžeš vsadit za vysokých 16.10 a remíza je k mání za 7.25.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Poté se mrkni na zápas Atalanty s AS Řím, osmý a čtvrtý tým ligy si to rozdají od 18:00. Favoritem je domácí Atalanta, kterou si můžeš hodit na tiket s kurzem 2.30. Remízu si vsaď s kurzem 3.71 a vítězství AS za pěkných 2.95.

Od 20:45 můžeš sledovat poslední zápas dne, Lazio – Neapol. Lazio zatím zůstává za očekáváními, je až deváté. Pokud ale vyhraje, posune se na sedmou příčku, Neapol zase může výhrou předskočit AS Řím (v závislosti na výsledku jeho vlastního zápasu). Favoritem jsou tu ale hosté z Neapole, sázkové kanceláře jejich výhru ocenily kurzem 2.27, v případě domácího Lazia je to 3.20. Remíza je k mání za 3.46.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!