V herně od Sazky si zahrajete i online ruletu

V online casinu Sazka Hry hrají prim zejména výherní automaty, kterých v herní nabídce najdete celou řadu. Na své si tam ale přijdou i milovníci rulety.

V nabídce Sazka Her momentálně najdete z ruletových her dva tituly – European Roullete a Ruleta Klub. Pod oběma názvy se skrývají klasické rulety evropského formátu, což znamená, že na herní pole zahrnuje pouze jednu nulu. Existuje totiž i americký typ rulety s dvěma nulami.

Také čtěte: Nabídku Sazka Her rozšířily čtyři nové super výherní automaty

Ruleta Klub se oproti European Roullete liší vlastně jen vzhledem a několika užitečnými funkcemi navíc. Obě rulety můžete hrát zdarma čistě pro zábavu, ale i za peníze. K tomu je nutné mít založené herní konto u Sazky. Při hraní v režimu za peníze vás jistě potěší možnost širokého rozpětí sázek, které se pohybuje od 2 Kč až do 1 000 Kč na jedno zatočení. Při sázce a trefení jediného čísla tak můžete vyhrát až 36 000 Kč. Kdykoli máte k dispozici přehlednou tabulku výher, kde vidíte výši výhra za konkrétní sázky.

Jak hrát online ruletu u Sazka Hry s bonusem?

Sazka Hry mají pro každého nového hráče připraven vstupní bonus 300 + 5 000 Kč. Začněte tím, že si založíte účet. Za první vklad online získáte 100 Kč, po dokončení plné registrace se můžete těšit na dalších 200 Kč a poté ještě obdržíte nabídku na bonus 100 % za první vklad až do výše 5 000 Kč.

Tip: Sazka Hry – Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč