V derby sousedů hostí Chelsea Fulham

Epl_logo_2020_wide

Pro fanoušky je to asi nejkratší „výjezd“ na venkovní zápas v lize. Bohužel i dnes bude tento derby zápas stále bez jejich účasti.

Od Stamford Bridge se dá ke Craven Cottage dostat po trase dlouhé necelé 3 km, i v rámci Londýna je to tedy velmi blízko. To dokládá i fakt, že samotný stadion Chelsea leží na ulici Fulham Road. Dnes se však dostaví maximálně ti, kteří budou chtít před stadionem opět vyjádřit svůj nesouhlas se Super Ligou.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Chelsea se díky výhře nad West Hamem dostala do pole position na kvalifikaci do příštího ročníku Ligy mistrů, ale na Fulham si dnes bude muset dávat pozor. Západolondýnský klub je totiž v pásmu sestupu a pokud chce vážně uvažovat o možnosti záchrany, musí ze zbývajících pěti zápasů uhrát co nejvyšší počet bodů. Dnes by se tak výhra velice hodila, ale i s ní by to měl Fulham ještě hodně těžké. Na Newcastle a Burnley totiž aktuálně ztrácí rovných devět bodů!

Blues si také vydobyli celkem rozumnou pozici do odvety semifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid, i když namísto remízy si asi tým Thomase Tuchela může vyčítat nevyužité šance, které mu mohly přinést výhru. Tu nicméně může získat dnes a je také favoritem, s kurzem 1.56. Remíza je v nabídce za 4.09 a výhra Fulhamu pak za 7.08.

Zápas začíná od 18:30!

Hodně štěstí při sázení!