V Dánsku se dnes hrají 4 zápasy

danish_superliga_logo

Dánská Superliga pokračuje čtyřmi zápasy, svého návratu do akce se dočkají také vedoucí týmy tabulky.

Naplánované to mají, alespoň z diváckého hlediska, v Dánsku pěkně. V pondělí nabídne Superliga svým fanouškům 4 hrací časy.

Začne se už od brzkých 14:00, kdy začne zápas Randers – Hobro. Randers už hráli v minulém týdnu a dokázali uhrát remízu 1:1 s Aarhusem, dnes však budou pro změnu favoritem, kurz na jejich vítězství je 1.76. Hobro, které se nachází na 12. místě tabulky (z celkem 14 týmů) by určitě bralo i remízu, která je k mání za 3.60. Obrovským úspěchem, s odpovídajícím kurzem 4.63, by byl zisk všech bodů.

V 16:00 se do akce podívá také vedoucí tým ligy, Midtjylland po návratu vyzve tým Horsens. Na kurzech se zřejmě pauza nepodepsala nijak zásadně a tak je kurz na výhru Midtjyllandu pouze 1.21. Horsens jsou v tabulce aktuálně desátí, takže jejich výhru příliš sázkařů netipne. Ti, kteří ano však mohou počítat s krásným kurzem 13.80! Remízu si případně mohou na tiket přidat v kurzu 6.28.

Hned poté odehraje svůj zápas na půdě Lyngby aktuálně druhá Kodaň. Také zde jasně promlouvá tabulka, výhra osmého Lyngby je ohodnoceno kurzem 4.95. Kodaň, je v době psaní 12 bodů za vedoucím Midtjyllandem, je favoritem s kurzem 1.66. Remíza může být na tvém tiketu s kurzem 3.87. Zápas Lyngby – FC Kodaň začíná od 18:00

No a v neposlední řadě se od 20:00 můžeš těšit na souboj Aarhus – Odense. Dnes tedy bude hrát také druhý tým, který „otevíral“ Superligu, Aarhus. Aktuálně třetímu týmu by se hodily ještě nějaké body, aby měl jistotu setrvání ve skupině o titul, ale reálně by si ji už neměl nechat uniknout. To, že si dnes připíše tři body si můžeš hodit na tiket za 2.11, v případě Odense pak za 3.41. Remíza je ohodnocena na 3.38.

Kde sledovat dánskou Superligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!