Už od 2 hodin začíná první semifinále MLS

Poslední čtyři týmy se probojovaly vyřazovacím turnajem severoamerické Major League Soccer. Kdo z nich zvedne nad hlavu trofej pro vítěze?

Philadelphia vyhrává z pozice outsidera

Ve osmifinále i čtvrtfinále byl tým Philadelphie Union označen jako outsider, zdolal však jak New England Revolution (1:0), tai následně i Sporting Kansas City (3:1). I dnes je lehkým outsiderem, na jeho výhru proti Portlandu Timbers je kurz 2.64.

Portland Timbers mají zatím vyrovnanou bilanci, v osmifinále proti FC Cincinnati byli velkým favoritem (2:1 po penaltách), ve čtvrtfinále proti New York City pak outsiderem (1:3). Dnes jsou lehkým favoritem na výhru s kurzem 2.50.

Remíza je v nabídce za 3.53. Zápas začíná přesně od 02:00 našeho času.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Vítěz se utká ve finále s jedním z dvojice Orlando City – Minnesota United. Druhé semifinále je na programu zítra v noci.

Obě utkání můžeš sledovat na live streamu, nebo také na programu Nova Sport 1.

Kde sledovat MLS? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!