Uvidíme v semifinále Los Angeleské derby?

basketbal

Dnes se v play-off NBA rozhodne o posledním semifinalistovi. Uvidíme souboj Lakers – Nuggets, nebo naopak městské derby s Clippers?

Nejprve se však dnes bude hrát druhé semifinále. Série mezi Boston Celtics a Miami Heat začíná prvním zápasem, od 00:30. Miami si celkem snadno poradili s Milwaukee Bucks, které vyřadili v 5 zápasech. Boston se na postup nadřel více, jeho série s Torontem Raptors trvala sedm zápasů.

Favoritem na výhru je tým Bostonu a to s kurzem 1.81. Vítězství Heat je v nabídce s kurzem 2.05.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Od 03:00 se pak rozhodne, kdo vyhraje sérii mezi Denverem Nuggets a Los Angeles Clippers. Pokud to budou Clippers, můžeme se těšit na městské derby mezi Lakers a Clippers, pokud Nuggets, budou mít možnost vyřadit dva týmy z LA po sobě.

Clippers by měli mít k dispozici kompletní kádr, což jim může pomoci získat důležité vítězství. V dnešním zápase jsou také favoritem a to s jednoznačným kurzem 1.32. Výhru Denver Nuggets si můžeš hodit na tiket s vysokým kurzem 3.50.

Bonus za registraci

Chcete začít sázet na NBA u Tipsportu? Založte si účet přes tento odkaz a jako dárek za registraci dostanete 150 Kč na ruku. Čeká na vás i vstupní bonus, za první vklad na herní konto můžete získat až 50 000 Kč.