Uvidíme překvapivý postup Fnatic?

worlds-2020-logo

Ve třetím čtvrtfinále Worlds 2020 na sebe narazí vítěz LPL a 4. tým evropské LEC. Fnatic už ale jednou Worlds vyhráli, dokážou prodat své zkušenosti?

Evropa má jedinečnou šanci, díky rozlosování je to totiž jediný region, který může mít dva týmy až ve finále. Pokud ale Fnatic a G2 nepostoupí do semi, ta se stanou výhradní záležitostí LPL na jedné a LCK na druhé straně. Fnaticu se letní sezóna vůbec nevydařila, tým ale nakonec zvládl kvalifikaci na Worlds ze 4. místa LEC, přičemž získali z 18 zápasů pouze 9 bodů. V play-off to pak bylo o něco lepší, ale porážka 3:0 ve finále od G2 určitě zabolela.

Fnatic se budou klasicky spoléhat na Rekklese a Bwippa. Počkejme si na to, jak ve svých soubojích na Summoner’s Riftu obstojí ostatní členové týmu: Hylissang, Selfmade a midlaner Nemesis.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Top Esports a jejich formu v domácí lize jsme už zmiňovali ve včerejším článku. 13 výher z 16 zápasů stačilo na první místo v základní části a nakonec si došli i pro titul, když ve finále play-off vyhráli 3:2 nad JD Gaming. V pauze mezi jarní a letní částí ligy také vyhráli turnaj Mid Season Invitational. Na Worlds 2020 zatím prohráli jednou, překvapivě s FlyQuest eSports.

TES byli před začátkem turnaje tipováni na vítěze a nejinak je tomu také po čtvrtfinálovém losu. Souboj proti Fnatic je papířově tím nejlehčím, který si mohli přát. Jejich midlaner knight je jedním z nejvíce opěvovaných hráčů současnosti a své místo na výslunní si zasloužili také další členové týmu: ADC JackeyLove, jungler Karsa, či top laner 369.

Asi není nutné psát, že Top Esports jsou favoritem na výhru, kurz na ni je pouze 1.11. Překvapení turnaje a vítězství Fnatic si můžeš vsadit s kurzem 6.00. Zápasy začínají od 12:00.

Kde sázet na Worlds 2020?

Kurzy na Worlds 2020, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna. Streamovat zápasy můžeš přes její web, nebo na YouTube LoL Esports (s anglickým komentářem).