Úspěšná cesta za pokladem: 218 tisíc na jediné zatočení!

Casino Novinky Vegas automaty

Jeden z hráčů se ve Fortuna Casinu vydal po vzoru proslulého námořníka Sindibáda na zlatou cestu za pokladem. A byl úspěšný. Výhra přes 218 tisíc hovoří za vše.

Kdo by neznal nebojácného arabského námořníka Sindibáda. Jeho dobrodružné plavby se staly námětem i pro hrací automat, který najdete v herní nabídce online casina od Fortuny. O pozornost si říká hlavně svou neobyčejností. Má hned šest válců s různým počtem symbolů. Zatímco první třetí, a pátý zahrnuje šestici symbolů, tak druhý, čtvrtý a šestý mají ještě o jeden navíc.

Tip:
Automaty Fortuna – Jak hrát o maximální možné výhry?

Možná i tento fakt zlákal jednoho z hráčů, aby si tento graficky velmi zdařile zpracovaný a zábavný automat Sinbad´s Golden Voyage zahrál za peníze. Stejně jako Sindibád si ani on nenechal vzít vítr z plachet a doputoval až k vysněnému cíli. Jediné zatočení mu nezajistili zlato, ale výhru 218 500 Kč!

Vydejte se i vy na námořní plavbu a vytočte si na tomto či kterémkoli jiném automatu ve Fortuna Casinu krásné výhry! Zaregistrujte se přes tento odkaz a získejte navíc vstupní balíček v celkové hodnotě 25 000 Kč. Před hraním za peníze si můžete hru Sinbad´s Golden Voyage vyzkoušet zdarma ZDE.

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Casina s licencí

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč