Uspěje Evropa alespoň díky G2?

worlds-2020-logo

Dnes je na programu Worlds 2020 poslední čtvrtfinále, to proti sobě postavilo G2 Esports a Gen.G. Bude mít LEC alespoň jednoho zástupce v semifinále?

Včera se fanoušci LEC určitě nenudili, pokud si totiž zapnuli stream z Worlds o něco později, zjistili, že Fnatic vedou nad Top Esports 2:0 na hry. Tento průběh asi očekával málokdo, ovšem pak se psala historie. Top Esports se stali prvním týmem v historii Worlds, který prohrával 2:0 a dokázal celou sérii otočit. Favorit tak nakonec přece jenom postoupil.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Dnes se těšme na to, co předvedou Caps, Perks a spol., kteří stejně měli větší šanci na postup než Fnatic proti jednomu z favoritů na výhru celého turnaje. Gen.G mají své slabiny, na Worlds se dostali jako 3. nasazený tým, G2 Esports ale z pozice vítěze LEC.

Vyrovnané to je dnes i z pohledu kurzů. Gen.G jsou sice favoritem na výhru, ale kurz na ni je 1.85. To znamená, že vítězství G2 Esports si můžeš vsadit za 1.95. Moc blíže k 50/50 jsme býti nemohli.

Vítěz si zajistí místo v semifinálovém souboji proti DAMWON Gaming. Začínáme opět už od 12:00!

Kde sázet na Worlds 2020?

Kurzy na Worlds 2020, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna. Streamovat zápasy můžeš přes její web, nebo na YouTube LoL Esports (s anglickým komentářem).