Uspěje Česko i proti Walesu?

2022-world-cup

Čeští reprezentanti se v úterý večer utkají v Cardiffu s reprezentací Walesu. Domácí nezačali kvalifikaci nejlépe, prohráli totiž s Belgií 3:1.

I Wales, stejně jako Bělorusko, už byl „obětí“ lichého počtu týmů ve skupině E, druhý hrací den totiž musel vynechat. To mu ale dalo více času na přípravu a také vyladění chyb, které se staly v jeho prohraném zápase proti Belgii. Češi se musí mít na pozoru, je totiž známo, že úspěch Walesu je top prioritou jejich největší hvězdy, Garetha Balea.

Do Velké Británie nepoletí s reprezentační áčkem ani médii propíraný obránce Slavie, Ondřej Kúdela. Vedení České reprezentace tím reagovalo na vyjádření jeho klubu, který ho nejspíše nemá v plánu nominovat ani na svůj venkovní zápas Evropské ligy proti Arsenalu. Pozvánku díky tomu získal hráč Baníku Ostrava Patrizio Stronatti. Český výběr to ale zřejmě příliš neoslabí, pokud vůbec.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Výhrou nad Welšany by se Češi minimálně udrželi ve hře o první příčku skupiny, kterou zatím ovládají, díky vysoké výhře nad Estonskem. Další tým, který má stejný počet bodů, Belgie, však nastoupí proti nefavorizovanému Bělorusku. Bělorusové začali svou kvalifikační kampaň až ve druhém hracím dnu a podařilo se jim zdolat Estonsko v poměru 4:2.

Pro tento zápas jsou Češi také favority, kurz na jejich vítězství je 2.53. Remízu najdeš v nabídce za 3.18, zatímco výhru Walesu za 3.00. Je to tedy hodně vyrovnané, zápas začíná od 20:45.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!