Urve přece jen Leverkusen Ligu Mistrů?

bundesliga-logo

V Bundeslize dnes uvidíme 34. kolo, což znamená zápasy všech 18 týmů a také konec soutěže.

První dvě místa jsou již jasná, Bayern je znovu mistrem a Borussia Dortmund skončí druhá. RB Lipsko má jistou kvalifikaci do Ligy Mistrů, i když prohraje svůj poslední zápas, pak je tu však rozhodující souboj na dálku mezi Borussií Mönchengladbach a Bayerem Leverkusen.

Stejně tak účast v Evropské lize je již jistá pro Wolfsburg i Hoffenheim. Rozhodne se také, kdo z dvojice Werder Brémy / Düsseldorf se přidá k Paderbornu v přímém sestupu a kdo bude mít ještě šanci jej odvrátit v baráži.

Paderborn padá, ukáže se vůbec ve Frankfurtu?

Na to, že hráči Paderbornu si přijdou utkání na hřišti Frankfurtu jen odchodit si můžeš vsadit s kurzem 1.32, ten totiž vyjadřuje výhru domácích.

Augsburg se se ziskem 36 bodů zachrání a tak jej také moc nemusí trápit dnešní zápas proti Lipsku. Sázka na výhru hostí, kteří ještě mohou přijít o 3. místo, se nabízí s kurzem 1.42.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Stejný počet bodů má také Kolín nad Rýnem, ten to ale bude mít určitě v zápase s Werderem Brémy složitější. Jak jsme již naznačili, Brémy potřebují výhru, aby se vyhnuly přímému sestupu. Kurzy jsou rozdány takto: Brémy (1.64), remíza (4.56) a Kolín nad Rýnem (5.09).

Düsseldorf se bude snažit uhrát něco na hřišti Unionu Berlín, i remíza (3.73) 0:0 by byla zlatá, jelikož by v podstatě zajistila, že jej Brémy již nepředskočí (leda díky opravdu vysokému vítězství). Düsseldorf je v zápase dokonce favoritem s kurzem na výhru 2.00. Domácí, kteří se potýkají s množstvím zranění jsou doma outsiderem s kurzem na výhru 3.89.

Důležitým bude především zápas Mohuče na hřišti Bayeru Leverkusen. Bayer totiž může předskočit 4. Mönchengladbach a ukrást mu kvalifikaci do Ligy Mistrů, potřebuje však bezpodmínečně vyhrát a zároveň i prohru Borussie. Ve svém zápase proti Mohuči, které nejde absolutně o nic, jsou každopádně favoritem na výhru, s kurzem 1.27.

Borussia Mönchengladbach (1.36) se bude snažit získat alespoň bod v domácím zápase proti Herthě Berlín. Hertha v minulém kole porazila právě Leverkusen, 2:0, pomůže mu dnes podobným výsledkem? Máme za to, že ne, hlavně proto, že má neskutečně rozsáhlou marodku, chybět bude až 13 hráčů. Možná by se dala vsadit remíza s kurzem 5.67, ale pravděpodobnější je výhra domácích a jejich postup do příští Ligy Mistrů.

Dortmund se představí doma, soupeřem mu bude Hoffenheim, který se ještě může vyhnout kvalifikaci do EL a jít rovnou do skupinové fáze. Borussii už nikdo ze 2. místa sesadit nemůže, ale Hoffenheimu by teoreticky mohla stačit i remíza (4.60), která by jej mohla posunout na 6. místo.

To nyní okupuje Wolfsburg, který však doma přivítá mistrovský Bayern Mnichov. Opět je otázkou jaká bude motivace Bayernu, ale vzhledem k síle jeho kádru se nedá očekávat, že zápas vypustí. Kurz na výhru Bayernu je hezkých 1.72.

Výčet zápasů doplní Freiburg – Schalke 04. Schalke má na konci ligy otřesnou formu a také mnoho zranění a dle naší redakce tu není moc co řešit. Výhra Freiburgu je k mání s kurzem 1.84.

Všechny zápasy začínají v tradičních 15:30.

Využij akcí u Fortuny

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.