Urve dnes titul také Bayern?

bundesliga-logo

Také v německé Bundeslize se dnes může rozhodnout o staronovém mistrovi. Pokud dnes Bayern vyhraje doma proti Mönchengladbachu, titul bude jeho.

Bayern Mnichov má aktuálně na čele tabulky náskok 7 bodů před druhým RB Lipsko. Jde ale o to, že do konce ligy zbývá odehrát už jen 3 kola, takže se hraje o celkem 9 bodů. Z toho nám jasně plyne, že výhra Bayernu mu přihraje také ligový titul, bez ohledu na výsledek dnešního zápasu Lipska. Nového mistra se tak Německo velmi pravděpodobně nedočká, pro Bayern to totiž bude už devátý titul v řadě! V lize navíc v této sezóně Bayern doma ještě neprohrál (11/4/0).

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Borussia Mönchengladbach by ještě ráda zaútočila na 6 místo, který nyní okupuje Bayer Leverkusen. Ztrácí na něj 4 body a odměnou za dosažení této mety by byla účast v premiérovém ročníku třetí evropské soutěže, Evropské konferenční ligy. Borussia se jinak nemá příliš čeho bát, ačkoli je pouze o skóre před Unionem Berlín, určitě skončí někde kolem současného 7 místa, takže ne úplně špatná ligová sezóna.

Duel Bayernu s Mönchengladbachem je na programu od 18:30 a sledovat ho můžeš na TV Tipsport. Vítězství Bayernu si můžeš vsadit za 1.35, remízu za 5.95 a výhru Borussie za vysokých 8.07.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!