Unikátní novinka: Zahrajte si hry zaměřené na dovednosti!

Oblíbili jste si mobilní hry? Pak rozhodně zavítejte do Sazka Her, kde nyní najdete dvě exkluzivní novinky od simpleRULES. Vývojáři z tohoto českého studia přepracovali nejpopulárnější hry v historii smartphonů do hazardních her. Jak se jim to povedlo, se můžete přesvědčit sami právě v online herně od Sazky.

Výherní automaty jsou určitě super zábavou a v českých online casinech a hernách budou mít i nadále výsostné postavení. Je ale pravdou, že o tom, zda vyhrajete, nebo ne, rozhoduje náhoda. Vy jen určíte výši sázky, příslušným tlačítkem roztočíte válce a čekáte, jak to dopadne. To samé platí i o online ruletě.

Tip: Hrajte nové dovednostní hry u Sazka Her s bonusem 300 Kč jen za registraci

To se nyní mění. Na scéně se totiž objevily první casino hry, při jejichž hraní rozhodují o případné výhře vaše dovednosti a šikovnost. Na takovém principu jsou založené novinky od studia simpleRULES, které mají ve své nabídce jen Sazka Hry. Nikdo jiný je nenabízí. V obou hrách se můžete postupně zdokonalovat v režimu hraní zdarma a až poté se pustit do hraní o reálné výhry.

U Sazka Her si zahrajete tyto dvě unikátní novinky od simpleRULES.co:

Lutty Bird

V této hře je vaším úkolem překonat klikáním na obrazovku s letícím ptáčkem co nejvíce překážek v podobě nebezpečných klaunů, kteří se hýbou. Čím více jich přeletíte, tím vyšší výhra na vás čeká. Když do překážky nabouráte, hra předčasně končí. Na začátku každé hry si vyberete podle obtížnosti jeden ze tří módů (classic, special a heavy weight) a vsadíte si. Možnost vkladu se pohybuje od 1 do 1 000 korun a nejvyšší možná výhra je 256 tisíc.

Fruit Road

V obdobě mobilní aplikace, jež svého času pobláznila doslova celý svět, si zase můžete přijít na zajímavé výhry tím, že s pejskem doskáčete pro co nejvíce kusů jednoho druhu ovoce. Jaký druh si vyberete, je jen na vás. Už dva stejné kusy se mění v peníze. Musíte si ale dávat pozor, protože na cestě při sbírání ovoce vás budou ohrožovat projíždějící auta a vlaky nebo potůčky, které musíte překonávat po plovoucích kládách. I díky mini-jackpotu můžete v této hře vyhrát až půl milionu!


Čtěte také: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her