Udrží si favorité 100% bilanci i po dnešku?

lck_2020_summer

Tři týmy mají po dvou kolech LCK stále 100% bilanci, dva z nich uvidíš v akci také dnes.

Od 10:00 začne souboj prvního z nich, DragonX, proti trápícímu se SANDBOX Gaming, který je aktuálně poslední se skóre 0:4. Kurz na výhru DRX je skoro až nefér, je totiž nastaven na 1.08, ale zase vypovídá o tom, jak jasně tento duel hodnotí sázkové kanceláře. Výhru SANDBOX Gaming si můžeš tipnout s kurzem 7.20, ale opravdu to nedoporučujeme.

Zatím nejsuverénějším dojmem působí v LCK tým Damwon Gaming. Damwon jsou v LCK 2 roky a hrají tedy svůj 4 split, prozatimní umístění byla na 5., 2. a znovu 5. místě, letní sezóna se jim tedy vydařila zatím nejlépe. Dnes to budou mít ale těžké, jelikož stojí proti týmu, který vyhrál základní část spring splitu 2020, Gen.G. Ti už ale stihli jeden zápas prohrát, konkrétně 2:1 proti DragonX. Jak vše dopadne dnes? Výhru Damwon si můžeš vsadit za 2.08, vítězství Gen.G pak za 1.68. Zápas Damwon Gaming – Gen.G je v plánu od 13:00.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek, nabízí mimo jiné sázková kancelář Tipsport. Přenosy zápasů najdeš na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanál LCK Global.