Třinec má tři pokusy na titul

tipsport_elh_2020

Třinečtí Oceláři dnes mají první „mečbol“ ve finálové sérii proti Liberci. Vedou v ní totiž 3:1 a dnes na svém ledě mohou zpečetit osud ligového titulu.

Třinec tak může obhájit titul z roku 2018/19 a obhájit v pravém slova smyslu, jelikož minulá sezóna se nedohrála kvůli pandemii Covid-19. Třinec by tak mohl získat třetí titul v Extralize a posunout se na úroveň Pardubic, se kterými by se dělil o 3. místo. Více titulů má pak pouze Sparta Praha (4) a Vsetín (6), který dominoval na konci minulého tisíciletí.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Bílí tygři však mají Třinci co oplácet, jelikož právě poslední titul vyhráli Oceláři proti Liberci. Stav finálové série byl nakonec 4:2 pro Třinec. Liberečtí mohou navíc také lamentovat nad tím, co mohlo být bez koronaviru, jelikož ve zrušeném ročníku 2019/20 vyhráli základní část ligy. Liberec také nezvládl obhajobu svého zatím jediného titulu v sezóně 2016/17, chyběl ale jen poslední krok. Ve finále play-off totiž podlehli Kometě Brno jasně 4:0.

Liberci budou chybět zranění Filippi a Šmíd, Třinec žádná zranění v kádru nehlásí. První možnost ukořistit titul začíná dnes v 17:00 a sledovat ji kromě TV Tipsport můžeš také na ČT sport a O2 TV Sport 1.

Vítězství Třince v tomto zápase si můžeš vsadit s kurzem 1.85, výhru Liberce za 3.72 a remízu za 4.30.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.