Tři stovky na automaty jen za registraci. Stačí si je vyzvednout!

Hrát automaty s bonusem je super. Obzvlášť, když k jeho získání nemusíte dát z vlastní kapsy prakticky nic. Takový bonus nabízejí novým hráčům i Sazka Hry, kde jen za registraci, kterou zvládnete za chvíli z domova a online, dostanete krásných 300 Kč.

Osvědčené pecky jako Starburst, Guns N‘ Roses, Gonzo’s Quest či Fruit Shop, ale i exkluzivní novinky od předních světových vývojářů, které jinde nenajdete. Sazka Hry svou bohatou nabídkou více než 50 online automatů uspokojí každého. Na své si přijdou jak zastánci klasiky, tak i hráči, kteří rádi zkouší netradičně zpracované hry.

Tip → Chci hrát online automaty u Sazka Her s bonusem za registraci

Sazka Hry už tak pestrou nabídku automatů pravidelně rozšiřují a nejlepší na tom je, že si je můžete zahrát s bonusem pouze za registraci!

Online automat Esqueleto Explosivo

Jak získat bonus 100 + 200 Kč u Sazka Her?

První stovka na vás čeká ihned poté, co si u Sazky založíte herní konto a vložíte si na něj online přes kartu či bankovní účet alespoň 100 Kč. Po vkladu dostanete dalších 100 Kč zdarma. Tímto krokem dojde zároveň k ověření metody, což je nezbytný krok k dokončení úplné registrace.

K tomu je dále potřeba ověřit email, nastavit si herní limity a nechat si ověřit svoji totožnost. V případě Sazky to jde nyní také online prostřednictvím vaší banky. Jakmile toto splníte, budete mít k dispozici plné herní konto bez omezení a Sazka vám za dokončení registrace připíše dalších 200 Kč jako dárek.

Může se hodit: Sazka Hry – jak na úspěšnou registraci a ověření totožnosti online

S plnohodnotným herním účtem se navíc dostanete do hry o další bonus za vklad. Čím větší částku si vložíte, tím štědřeji vás Sazka Hry odmění. V každém případě dostanete vždy 100 % svého vkladu, a to až do výše 5 000 Kč! Herní účet si zaregistrujete ZDE.