Top 10 nejhranějších automatů v Tipsport Vegas

Podívejte se na výherní automaty, které se těší největší oblibě v online casinu od Tipsportu. Už jste je také vyzkoušeli?

Tipsport Vegas je místem, kde se soustřeďuje přes 120 hracích automatů. Nabídka je opravdu bohatá a pestrá. Na své si přijdou zastánci staré dobré ovocné klasiky i hráči vyhledávající moderní automaty se spoustou speciálních funkcí a bonusových her.

Tip: Hrajte online automaty u Tipsportu s bonusem až 5 000 Kč, který můžete reálně prosázet

Pravidelní hráči už mají své favority, jestli ale máte v plánu s hraním výherních automatů začít, tak dost možná ještě netušíte, v jakých hrách zkusit své štěstí. V takovém případě se vám může hodit následující žebříček desítky hracích automatů, které hráči v Tipsport Vegas roztáčí vůbec nejčastěji.

10 nejhranějších výherních automatů v online casinu Tipsport Vegas:

  1. Mystery Joker – výrobce: Play’n GO
  2. Fire Joker – výrobce: Play’n GO
  3. Dazzle Me – výrobce: NetEnt
  4. Beauty and the Beast – výrobce: Yggdrasil
  5. Big Box – výrobce: Yggdrasil
  6. Easter Island – výrobce: Yggdrasil
  7. Starburst – výrobce: NetEnt
  8. Incinerator – výrobce: Yggdrasil
  9. Valley of the Gods – výrobce: Yggdrasil
  10. Casino Zeppelin – výrobce: Yggdrasil

Každý z uvedených automatů má co nabídnout. Ať už zkusíte jakýkoli z nich, nemusíte se obávat, že byste šlápli vedle. Každému ale pochopitelně vyhovuje něco jiného. Ideální je si své favority postupně najít. Výhodou je, že všechny hry v online casinu od Tipsportu si lze vyzkoušet zdarma a až poté se pustit do hraní za opravdové peníze. Nezapomeňte, že na každého nového hráče čeká po dokončené registraci štědrý vstupní bonus.

Může se hodit: Tipsport Vegas: Návod, jak získat maximální vstupní bonus